Üniformalar Dünyası Web Sayfasına Hoşgeldiniz

İş dünyasının tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve özveri ile karşılayan kendi imalatını kendisi yapan iş elbiselerinde öncü bir firma olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli noktalarından gelecek taleplere yetecek donanımla organize olmuş; profesyonel bir ekibiz.

Vizyonumuz

Profesyonelliğiniz için katlanabileceğiniz maliyetler,kârlılığınıza yapabileceğiniz en büyük yatırımdır. Bu prensiple profesyonelliğin temel ilkelerinden olan personel kıyafetlerini;

-KALİTE
-UYGUN FİYAT
-ZAMANINDA TESLİM

Esaslarına dayanarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Atölyemizde Hazırlanan Üniformalar

Sağlık Üniformaları: Üniformalar dünyası başta sağlık sektörü çalışanları olmak üzere, doktor, hemşire, sağlık personeli, tıbbi sekreter, 112 acil personeli ve hizmetli çalışanları için sağlık üniformaları hazırlamaktayız.

Estetisyen Üniformaları: Güzellik merkezleri, spa merkezleri, klinikler gibi özel tasarım isteyen kuruluşlara estetisyen üniformaları hazırlmaktayız.

Otel ve Spa Merkezleri İçin Üniformalar: Oteller, tatil köyleri ve çeşitli turizm sektörü çalışanları için özel tasarım ve birinci kalite otel ve spa üniformaları sunmaktayız. Ayrıca bu tür turizm mekanları ve diğer restorantlarda çalışan aşçılar için de aynı şekilde özel üniformalar üretmekteyiz.

Ön Büro Üniformaları: Departmanı olan tüm kuruluşlar için özel tasarım ön büro üniformları ile misafirlerinizi şık ve kurumsal yüzünüzle karşılamanızı sağlıyoruz.

Sportif Kıyafetler: Özellikle turizm sektöründe, otellerde, tatil köylerinde spor kıyafet kullanım ihtiyacı olan çalışanlar için rahat, şık, lacost, likralı penye, üçiplik gibi çeşitlerde sporcu üniformaları üretmekteyiz.

Hizmetli Üniformaları: Sağlık kuruluşları, hastaneler, otellerde house keeping çalışanları ve hizmetli işinin yapıldığı tüm sektörlerde hizmetli üniformaları dikimi yapılmaktadır.

Teknik Üniformaları: Her türlü özel ve devlet kuruluşlarında teknik departman çalışanları için sağlam ve koruyucu özellikli yazlık ve kışlık çeşitleri ile teknik üniformalar temin etmekteyiz.